Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Arkadego Fiedlera dla klas III
organizowany przez panie: Ewę Bielanowską, Grażynę Kędzierską i Ewę Makowską
I miejsce – Weronika Borucka kl. 3c,
II miejsce – Dorota Moczulska kl. 3a,
III miejsce – Adam Mielewczyk kl. 3b.
Konkurs recytatorski dla klas I – III „Z Arkadym Fiedlerem przez świat”
organizowany przez panie: Ewę Jankowską, Iwonę Frydę, Beatę Bobkiewicz:
Klasy I:
I miejsce – Zofia Huszpaniak kl. 1a,
II miejsce – Julia Rybicka kl. 1a
III miejsce – Gracjan Sadowski – kl. 1b
Klasy III:
I miejsce – Dorota Moczulska – kl. 3a
II miejsce – Amelia Stranc – kl. 3a
III miejsce – Nadia Urbańska kl. 3c
Konkurs polonistyczny dla klas IV – VII na komiks do fragmentu książki Arkadego Fiedlera „Mój ojciec i dęby”
organizowany przez panie: Renatę Ofertowicz i Lidię Karmolińską:
I miejsce – Julia Łuczkowska kl. 5b,
II miejsce – Amelia Młodzikowska kl. 6a,
III miejsce – Michał Królicki kl. 6 a.
Wyróżnienia:
Karolina Pacesz kl. 5b,
Zuzanna Nowakowska kl. 6c,
Zuzanna Stachowiak kl. 4a,
Konkurs matematyczny dla klas IV
organizowany przez panie: Agnieszkę Janię i Agnieszkę Foerster:
I miejsce – Maja Bruch kl. 4c
II miejsce – Jakub Bonkowski kl. 4a
III miejsce – Kira Braczun kl. 4b
Konkurs przyrodniczo – geograficzny dla klas IV - VII pt. „Mapa podróży Arkadego Fiedlera”
organizowany przez panie: Grażynę Janowską Marek i Izabelę Obuszewską – Woźniak:
I miejsce – Michał Łykowski kl. 4c,
II miejsce – Zuzanna Piskorz kl. 4c,
III miejsce – Maksymilian Chudzik kl. 4c i Jakub Lewandowski kl. 4c.
Szkolny konkurs informatyczny „Portret – Arkady Fiedler”
organizowany przez panią Agnieszkę Walczak:
I miejsce – Szymon Andrzejczak kl. 5c
II miejsce – Nicholas Rymer kl. 3a
III miejsce – Krzysztof Pawlak kl. 5a
Wyróżnienie: Kamil Podrzycki kl. 5a
Konkurs na prezentację multimedialną o Arkadym Fiedlerze w języku angielskim dla klas V – VII
organizowany przez panie: Monikę Majchrzak i Karolinę Starczewską:
Klasy V:
I miejsce – Kornelia Nowak kl. 5b
Klasy VI:
I miejsce – Julia Siudzińska kl. 6b
II miejsce – Antoni Wierzelewski kl. 6a
III miejsce – Zuzanna Nowakowska kl. 6c
Klasy VII:
I miejsce – Kacper Stopczyński kl. 7c
II miejsce – Oskar Nowicki kl. 7b
III miejsce – Mateusz Posłuszny kl. 7a i Paulina Wędzikowska kl. 7a
Konkurs plastyczny
organizowany przez panie: Magdalenę Domagałę i Wiolettę Januchowską
Klasy I – III :
„Ryba”
Nagroda – Amelia Stołowska kl. 1a
Wyróżnienie – Lena Maciejewska kl. 1c
„Rajskie ptaki – cudaki”
Nagroda – Konrad Wardęcki kl. 3a
Szymon Kulawiak kl. 2a
Wyróżnienie – Daria Maciejewska kl. 3d
Klasy IV – VII:
„Niezwykłe drzewo”
Nagroda: Justyna Dolska kl. 6a
Paulina Karska kl. 7b
Nikodem Maciejewski kl. 4c
Małgorzata Stawicka kl. 5b
Wyróżnienie: Zuzanna Stachowiak kl. 4a
Julia Glinkowska kl. 6b
Weronika Majchrzak kl. 5c
Oskar Nowicki kl. 7b
Konkurs na najciekawszą gazetkę klasową o Arkadym Fiedlerze
organizowany przez Panie: Żanetę Piskorz i Teresę Orłowską – Banaszak
Klasy I – III:
I miejsce: klasy 1a i 2a – sala nr 10
II miejsce: klasy 3b i 3d – sala nr 3
III miejsce: klasy 3a i 3c – sala nr 12
Wyróżnienia: kl. 1c i 1b – sala nr 11
Klasy IV – VII:
I miejsce: kl. 6b – sala nr 18
II miejsce: kl. 4c – sala nr 17
III miejsce: kl. 4a – sala nr 15h