Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

 

Jeżeli szukasz uzasadnionych powodów, aby używać jednorazowych adresów email, poniżej znajdziesz kilka:

 

 • Zapisanie się do programu lojalnościowego: 
  Jeżeli nie chcesz otrzymywać maili reklamowych ze sklepu, użyj jednorazowego adresu email zamiast swojego prywatnego i pozbądź się spamu. Jeżeli baza danych mailowych zostanie wykradziona ze sklepu, Twój adres będzie bezpieczny.
 • Przetestowanie aplikacji 
  Jeżeli właśnie skończyłeś kodować swoją nową aplikację i chcesz ją szczegółowo przetestować przed wprowadzeniem na rynek, możesz w prosty sposób założyć 100 adresów email, aby założyć 100 kont testowych, zamiast prosić przypadkowych użytkowników za testowanie aplikacji.
 • Założenie drugiego konta w serwisie internetowym lub aplikacji:
  Potrzebujesz drugiego konta na portalu społecznościowym, takim jak Twitter, aby używać go w celach marketingowych? Będziesz potrzebował do tego celu drugiego adresu e-mail niż tego, którego używasz na swoim głównym koncie. Aby założyć tymczasowy adres email skorzystaj z temp-mail.org
 • Unikanie spamu: 
  Jednorazowy adres e-mail jest bardzo użytecznym narzędziem do zwalczania spamu, w szczególności dla użytkowników, którzy często korzystają z forum i grup dyskusyjnych. Możesz ograniczyć ryzyko otrzymywania spamu do absolutnego minimum korzystając z tymczasowego adresu e-mail.