DODATKOWE ZAJĘCIA KADRY PEDAGOGICZNEJ ORGANIZOWANE
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
Lp |
Prowadzący nauczyciel |
Rodzaj zajęć |
Dla kogo? |
Godzina
|
Sala |
1. |
Wioletta Januchowska |
Kodowanie na dywanie |
Kl. 1-3 |
Piątek 10.40 - 11.25 |
s. 16 |
2. |
Wioletta Januchowsk |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. 3 |
Kl. 3a, 3b |
Czwartek 11.45 - 12.30 |
s. 1b |
3. |
Sylwia Brzezińska |
Kółko Polonistyczne dla |
Kl. 8a |
Wtorek (co 2 tygodnie) |
s.19 |
4. |
Sylwia Brzezińska |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego |
Kl. 4a i 4b |
Wtorek 14:35 – 15:20 (co 2 tygodnie) |
s.12 |
5. |
Sylwia Brzezińska |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego |
Kl. 6a i 6b |
Wtorek 14:35 – 15:20 (co 2 tygodnie) |
|
6. |
Sylwia Brzezińska |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego |
Kl. 8a |
Wtorek 15:25 – 16:10 |
s.16 |
7 |
Sylwia Brzezińska |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego |
Kl. 7a i 7b |
Środa 15:25 – 16:10 |
s.16 |
8. |
Maciej Tomaszewski |
Zajęcia pozalekcyjne - Kółko informatyczne dla |
Kl. I - III |
Piątki 11:45 - 12.30 |
Pracownia laboratorium |
9. |
Agnieszka Walczak |
Zajęcia artystyczne |
kl. IV-VIII |
Poniedziałki 13:40-14:25 |
s. 1b |
10 |
Beata Bobkiewicz |
Kółko szachowe |
kl. II-III |
Poniedziałki 16.15-17.00 |
s.10 |
11. |
Wioletta Smaglewska |
Zajęcia pozalekcyjne- Kółko historyczne |
Kl. 4-6 |
Wtorek 13.40-14.25 |
s.1 |
12. |
Edyta Zykowska |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas 2 |
kl. 2a,2b |
Piątek 11.45-12.30 |
s. 10 |
13. |
Monika Majchrzak |
Kółko języka angielskiego |
kl. 6A, 6B |
Środa 13.40 - 14.25 |
s.1 |
14. |
Hanna Kowalska |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki |
kl. 4a, 4b |
Wtorki 13.40-14.25 (co 2 tygodnie) |
12 |
15. |
Hanna Kowalska |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki |
kl. 5a, 5b |
środy 13.40-14.25 (co 2 tygodnie) |
12 |
16. |
Hanna Kowalska |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki |
kl. 6a, 6b |
poniedziałki 13.40-14.25 (co tydzień) |
12 |
17. |
Hanna Kowalska |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki |
kl.7a, 7b |
Wtorki 15.25-16.10 (co 2 tygodnie) |
12 |
18. |
Hanna Kowalska |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki |
kl. 8a |
poniedziałki 14.35-15.20 (co 2 tygodnie) |
12 |
19. |
Paulina Pacesz |
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno - emocjonalne |
4a i 4b |
Środy 13.40 - 14.25 |
14 |
20. |
Paulina Pacesz |
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno - emocjonalne |
7b |
Czwartki |
13 |
21. |
Paulina Pacesz |
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne |
1b, 2a i 3b |
Czwartki |
18 |
22. |
Paulina Pacesz |
Zajęcia terapeutyczne |
6b |
Czwartki godz. 12.45 - 13.30 |
Gab. Ped. |
23. |
Paulina Pacesz |
Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się |
5b |
Środy 14.35 - 15.20 |
Gab. Ped. |
24. |
Paulina Pacesz |
Zajęcia socjoterapeutyczne |
3b i 5b |
Poniedziałki 12.30 - 13.30 |
15 |
25. |
Paulina Pacesz |
Zajęcia rewalidacyjne |
2b |
Wtorki godz. 10.30 - 11.30 |
Gab. Ped. |
26. |
Paulina Pacesz |
Zajęcia rewalidacyjne |
5a |
Wtorki Piątki |
Gab. Ped. |
27. |
Kaczmarek Aleksandra |
Zajęcia plastyczno – techniczne |
kl. 1-3 |
poniedziałki 11:45 – 12:30 |
s. 3 |
28 |
Ewa Bielanowska |
“Szalone liczby” - kółko matematyczne |
Kl.2a,2b |
Piątki 11.45-12.30 |
s.14 |
29 |
Iwona Fryda |
Kółko “Ortografia na wesoło - potrafimy i umiemy coraz więcej” |
Kl. I |
Wtorek, 10.40-11.25 |
s.17 |
30 |
Mateusz Skalski |
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno - emocjonalne |
Kl. II, III |
Środa, 11.45-12.30 |
s. 13 |
31 |
Mateusz Skalski |
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno - emocjonalne |
Kl. VI, VII |
Wtorek, 13.40-14.25 |
s. 13 |
32 |
Agnieszka Jania |
Zajęcia rewalidacyjne |
Kl.8a |
Wtorek 14.30-15.30 Czwartek 14.30-15.30 |
s. 16 |