Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
Rozmiar czcionki:

DYZUR

0 1
7

DYŻURY KADRY PEDAGOGICZNEJ

DLA RODZICÓW

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

I semestr

  

 

Lp.

nazwisko i imię nauczyciela

wychowawstwo oraz klasy,

w których uczy

nauczany

przedmiot

dzień dyżuru

godzina
przyjęć

1.

Bielanowska
Ewa

3A

edukacja 
wczesnoszkolna

środa

10.40-11.25

2.

Bobkiewicz
Beata

3B

edukacja 
wczesnoszkolna

piątek

9.45-10.30

3.

Brzezińska
Sylwia

Język polski

środa

9:45-10:30

4.

Domagała
Krzysztof

5a ,6a, 7a, 7c, 8b

wychowanie fizyczne

piątek

9 45 –10 30

5.

Domagała
Magdalena

4,5,6,7

Plastyka, technika

czwartek

12.45-13.30

6.

Foerster
Agnieszka

4B, 5A, 5B, 6A, 7A, 8C

matematyka

czwartek

10.40-11.25

7.

Fryda
Iwona

2A

edukacja 
wczesnoszkolna

wtorek

12.45-13.30

8.

Gryska
Ewa

Kl. 4b, 5a, 5b,7b, 8a,8c

wychowanie fizyczne

wtorek

8.50-9.35

9.

Kaczmarek 

Aleksandra

nauczyciel świetlicy

w godz. pracy

10.

Jankowska
Ewa

nauczyciel świetlicy

w godz. pracy

11.

Jania
Agnieszka

7a,7b,7c,8a,8b,8c

matematyka,
fizyka

poniedziałek

10.40-11.25

12.

Janowska Marek
Grażyna

Klasy:4-8
wychowawca klasy 6a

przyroda, geografia,
wdż

wtorek

9:45-10:30

13.

Januchowska
Wioletta

1B

edukacja 
wczesnoszkolna

czwartek

12.45-13.30

14.

Kaczmarek
Aleksandra

edukacja 
wczesnoszkolna

w godz. pracy

15.

Karmolińska
Lidia

j. polski
logopediarewalidacja

czwartek

12.45-13.30

16.

Kędzierska 
Grażyna

Klasa 1a

edukacja 
wczesnoszkolna

czwartek 

9;45-10;30

17.

Kowalska 
Hanna

matematyka

wtorek

11.45-12.30

18.

Łubiński
Robert

wos

19.

Majchrzak
Monika

4A, 4B, 5A, 5B, 7A, 7B, 7C, 8B

j. angielski

wtorek

10.40-11.25

20.

Malczewski
Łukasz

4A, 5B, 7A, 7B, 8C

wychowanie fizyczne

czwartek

12.45- 13.30

21.

Nawrocka
Renata

bibliotekarz

w godz. pracy

22.

Obuszewska
Woźniak Izabela

Kl. 5 - 8

przyroda, biologia, chemia

środa

8.50 - 9.35

23.

Ofertowicz
Renata

5a (wychowawca) 

7b, 7c, 8a

j. polski

poniedziałek

9:45 – 10:30

24.

Orłowska – Banaszak

Teresa

1b, 2a,3b,4b, 5a, 6a,8a,b

religia

wtorek

10.40-11.25

25.

Pacesz
Paulina

pedagog

w godz. pracy

26.

Pawlak
Lucyna

1a, 2b,3a,4a,5b,7a,7b,7c,8c

religia

wtorek

11.45-12.30

27.

Piskorz
Żaneta

Nauczyciel
świetlicy

codziennie w godz. pracy

28.

Przech

Katarzyna

1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4b, 7c, 8a

język angielski

poniedziałek

9:45-10:30

29.

Skalski 
Mateusz

psycholog

w godz. pracy

30.

Sławińska
Józefina

7a,7b,7c,8a,8b,8c

j. niemiecki, 
matematyka

czwartek

9:55-10:40

31.

Smaglewska
Wioletta

7a (wychowawca)

4b, 7a, 8c

język polski
historia

piątek

9.45-10.30

32.

Starczewska 
Karolina

4a, 5a, 5b, 6a, 7a, 7b, 8c (wychowawca)

język angielski

środa

8:50- 9:35

33.

Tomaszewski
Maciej

7c (wychowawca)

Klasy 2-3

Klasy 4-8

Informatyka
technika

wtorek

8:50 – 9:35

34.

Walczak 
Agnieszka

klasa 7b
klasy 4-8

Informatyka
muzyka

wtorek

11:45-12:30

35.

Winiarska 

Katarzyna

4a,4b,5a,5b,6a,7b,7c,
8a (wychowawca),8b

historia,
etyka

czwartek

10.40 - 11.25

36.

Zykowska
Edyta

2b

edukacja 
wczesnoszkolna

wtorek

9.45-10.30

37

Sztyma 
Joanna

1A,1B,2A,2B,3A,3B,4B,

5A,6A

logopedia

wtorek

8.00-8.45

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button