Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo ore unicef ko oke men bip
Rozmiar czcionki:

Zebrania, konsultacje, spotkania... 

 

 I SEMESTR

 

PIERWSZE ZEBRANIE ORGANIZACYJNO - INFORMACYJNE >>> I SEMESTR

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Sala

Prowadzący

1.

pierwsze

 

Kl. I a

Kl. I b

9. 09. 19 r.

poniedziałek

1615

po zakończeniu przejście do klasy

Sala gimnastyczna

Nr 13

Nr 14

dyrektor

nauczyciel uczący w klasie I

2.

czwarte

Kl. IV a

9. 09. 19 r.

poniedziałek

1710

po zakończeniu przejście do klas

Sala gimnastyczna

Nr 15

Dyrektor

wszyscy nauczyciele uczący w klasach IV

wychowawcy

3.

drugie

Kl. II a

Kl. II b

9. 09. 19 r.

poniedziałek

1710

 

Nr 16

Nr 17

wychowawca

4.

trzecie

Kl. III a

Kl. III b

Kl. III c

9. 09. 19 r.

poniedziałek

1710

 

Nr 18

Nr 19

Nr 21

wychowawcy

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

10. 09. 19 r.

wtorek

1630

 

Nr 11

Nr 12

Nr 13

wychowawcy

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

10. 09. 19 r.

wtorek

1630

 

Nr 14

Nr  15

Nr 16

wychowawcy

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

10. 09. 19 r.

wtorek

1630

 

Nr 17

Nr  18

wychowawcy

8.

ósme

Kl. VIII a

Kl. VIII b

10. 09. 19 r.

wtorek

1630

 

Nr  19

Nr  21

wychowawcy

  

 

DRUGIE ZEBRANIE >>> I SEMESTR

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Sala

Prowadzący

1.

pierwsze

Kl. I a

Kl. I b

4 .11. 19 r.

poniedziałek

1630

 

Nr 10

Nr 11

wychowawca

2.

drugie

Kl. II a

Kl. II b

4 .11. 19 r.

poniedziałek

1630

 

Nr 12

Nr 13

Nr 14

wychowawca

3.

trzecie

Kl. III a

Kl. III b

Kl. III c

4 .11. 19 r.

poniedziałek

1630

 

Nr 15

Nr 16

Nr 17

wychowawcy

4.

czwarta

Kl. IV a

4 .11. 19 r.

poniedziałek

1630

Nr 18

wychowawcy

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

5 .11. 19 r.

wtorek

1630

 

Nr  11

Nr 12

Nr 13

wychowawcy

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

5 .11. 19 r.

wtorek

1630

 

Nr 14

Nr 15

Nr  16

wychowawcy

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

5 .11. 19 r.

wtorek

1630

 

Nr 17

Nr  18

wychowawcy

8.

ósme

Kl. VIII a

Kl. VIII b

5 .11. 19 r.

wtorek

1630

 

Nr  19

Nr  21

wychowawcy

 

 

  

KONSULTACJE >>> I SEMESTR

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Miejsce przyjęć

1.

pierwsze

Kl. I a

Kl. I b

12. 12. 19 r.

czwartek

1630

Nr 3

Nr 10

2.

drugie

Kl. II a

Kl. II b

12. 12. 19 r.

czwartek

1630

nr 11

nr 12

nr 13

3.

trzecie

Kl. III a

Kl. III b

Kl. III c

12. 12. 19 r.

czwartek

1630

Nr 14

4.

czwarta

Kl. IV a

13. 12. 19 r.

piątek

1615

p. S. Brzezińska

p. W. Smaglewska

p. G. Janowska – Marek

p. I. Obuszewska-Woźniak

p. M. Majchrzak

p. K. Starczewska

p. M. Skrzydlewska - Korpik

p. K. Winiarska

p. K. Domagała

p. E Gryska

p. Ł. Malczewski

p. R. Ofertowicz

p. M .Domagała

p. A. Jania

p. A. Foerster

p. M. Tomaszewski

p. A. Walczak

p. L Pawlak

p. T. Orłowska – Banaszak

p. J. Sławińska

p. E. Jankowska

p. R. Łubiński

p.  H. Kowalska

p. L. Karmolińska

s. 21

s. 21

s. 19

s. 19

s. 17

s. 17

s. 18

s. 18

s. 15

s. 15

s. 15

s. 13

s. 13

s. 14

s. 14

prac. kom.

prac. kom.

s. 16

s. 16

s. 11

s. 11

s. 10

gab. dyr.

gab. v-c dyr.

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

13. 12. 19 r.

piątek

1615

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

13. 12. 19 r.

piątek

1615

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

13. 12. 19 r.

piątek

1615

8.

ósme

Kl. VIII a

Kl. VIII b

13. 12. 19 r.

piątek

1615

 

 

 

  

ZEBRANIA PODSUMOWUJĄCE PRACĘ W I SEMESTRZE

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Sala

Prowadzący

1.

pierwsze

Kl. I a

Kl. I b

23 .01. 20 r.

czwartek

1630

Nr 10

Nr 11

wychowawca

2.

drugie

Kl. II a

Kl. II b

23 .01. 20 r.

czwartek k

1630

Nr 12

Nr 13

Nr 14

wychowawca

3.

trzecie

Kl. III a

Kl. III b

Kl. III c

23 .01. 20 r.

czwartek

1630

Nr 15

Nr 16

Nr 17

wychowawcy

4.

czwarta

Kl. IV a

23 .01. 20 r.

czwartek

1630

Nr 18

wychowawcy

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

24 .01. 20 r.

piątek

1615

Nr  11

Nr 12

Nr 13

wychowawcy

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

24 .01. 20 r.

piątek

1615

Nr 14

Nr 15

Nr  16

wychowawcy

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

24 .01. 20 r.

piątek

1615

Nr 17

Nr  18

wychowawcy

8.

ósme

Kl. VIII a

Kl. VIII b

24 .01. 20 r.

piątek

1615

Nr  19

Nr  21

wychowawcy

 

 

 

l

 

II SEMESTR

 

 ZEBRANIE Z RODZICAMI  >>> II SEMESTR

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Sala

Prowadzący

1.

pierwsze

Kl. I a

Kl. I b

30 .03. 20 r.

poniedziałek

1630

Nr 10

Nr 11

wychowawca

2.

drugie

Kl. II a

Kl. II b

30 .03. 20 r.

poniedziałek

1630

Nr 12

Nr 13

Nr 14

wychowawca

3.

trzecie

Kl. III a

Kl. III b

Kl. III c

30 .03. 20 r.

poniedziałek

1630

Nr 15

Nr 16

Nr 17

wychowawcy

4.

czwarta

Kl. IV a

30 .03. 20 r.

poniedziałek

1630

Nr 18

wychowawcy

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

31 .03. 20 r.

wtorek

1615

Nr  11

Nr 12

Nr 13

wychowawcy

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

31 .03. 20 r.

wtorek

1615

Nr 14

Nr 15

Nr  16

wychowawcy

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

31 .03. 20 r.

wtorek

1615

Nr 17

Nr  18

wychowawcy

8.

ósme

Kl. VIII a

Kl. VIII b

31 .03. 20 r.

wtorek

1615

Nr  19

Nr  21

wychowawcy

 

 

 

KONSULTACJE >>> II SEMESTR

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Miejsce przyjęć

1.

pierwsze

Kl. I a

Kl. I b

13. 05. 20 r.

środa

1615

Nr 3

Nr 10

2.

drugie

Kl. II a

Kl. II b

13. 05. 20 r.

środa

1615

nr 11

nr 12

nr 13

3.

trzecie

Kl. III a

Kl. III b

Kl. III c

13. 05. 20 r.

środa

1615

Nr 14

4.

czwarta

Kl. IV a

14. 05. 20 r.

czwartek

1615

p. S. Brzezińska

p. W. Smaglewska

p. G. Janowska – Marek

p. I. Obuszewska-Woźniak

p. M. Majchrzak

p. K. Starczewska

p. M. Skrzydlewska - Korpik

p. K. Winiarska

p. K. Domagała

p. E Gryska

p. Ł. Malczewski

p. R. Ofertowicz

p. M .Domagała

p. A. Jania

p. A. Foerster

p. M. Tomaszewski

p. A. Walczak

p. L Pawlak

p. T. Orłowska – Banaszak

p. J. Sławińska

p. E. Jankowska

p. R. Łubiński

p.  H. Kowalska

p. L. Karmolińska

s. 21

s. 21

s. 19

s. 19

s. 17

s. 17

s. 18

s. 18

s. 15

s. 15

s. 15

s. 13

s. 13

s. 14

s. 14

prac. kom.

prac. kom.

s. 16

s. 16

s. 11

s. 11

s. 10

gab. dyr.

gab. v-c dyr.

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

14. 05. 20 r.

czwartek

1615

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

14. 05. 20 r.

czwartek

1615

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

14. 05. 20 r.

czwartek

1615

8.

ósme

Kl. VIII a

Kl. VIII b

14. 05. 20 r.

czwartek

1615

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button