Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian

  office czytelnictwoeurowickoreunicefkookemenbip

 

Rozmiar czcionki:

Zebrania, konsultacje, spotkania...

 

Zebranie okresowe - II SEMESTR

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Sala

Prowadzący

1.

pierwsze

Kl. I a

Kl. I b

Kl. I c

16.04.18 r.

poniedziałek

 

17:10

16.20

17:10

 

Nr 3

Nr 10

Nr 11

WYCHOWAWCA
3.

drugie

Kl. II a 

16.04.18 r.

poniedziałek

 

17:10

 

 Nr 12

 WYCHOWAWCA

4.

trzecie

Kl. III a

Kl. III b

Kl. III c

Kl. III d

16.04.18 r.

poniedziałek

 17:10

 

 Nr 13

Nr 14

Nr 15

Nr 16

 WYCHOWAWCA

2.

czwarte 

Kl. IV a

Kl. IV b

Kl. IV c

16.04.18 r.

poniedziałek

17:10

 

Nr 17

Nr 18

Nr 19

WYCHOWAWCA

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

 

 16.04.18 r. - poniedziałek

17.04.18 r. - wtorek

17.04.18 r. - wtorek

 

17:10

16.15

17:10

 

Nr 21

Nr 17

Nr 18

 WYCHOWAWCA

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

17.04.18 r.

wtorek

 17:10

 

Nr 15

Nr 16

Nr 17

 WYCHOWAWCA

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

Kl. VII c

17.04.18 r.

wtorek

17:10

 

Nr 19

Nr 14

Nr 21

 WYCHOWAWCA

 

 

KONSULTACJE - II SEMESTR

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Miejsce przyjęć

 

1.

pierwsze

Kl. I a

Kl. I b

Kl. I c

14.05.18  r.

poniedziałek

 

17.10

 

 nr 3

 nr 10

 nr 11

 

2.

drugie

Kl. II a

14.05.18  r.

poniedziałek

17.10

 nr 12

 

3.

trzecie

Kl. III a

Kl. III b

Kl. III c

Kl. III d

 

14.05.18  r.

poniedziałek

 

17.10

 nr 13

nr 14

 nr 15

nr 16

 

4.

czwarte

Kl. IV a

Kl. IV b

Kl. IV c

 

 

15.05.18  r.

wtorek

 

17.10

p. S. Brzezińska

p. W. Smaglewska

p. G. Janowska – Marek

p. I. Obuszewska-Woźniak

p. M. Majchrzak

p. K. Starczewska

p. W. Bednarczyk - Minkow

p. K. Winiarska

p. K. Domagała

p.E Gryska

p. Ł. Malczewski

p. A. Foerster

p. B. Łuczak

p. R. Ofertowicz

p. M. Domagała

p. A. Jania

p. M. Tomaszewski

p. A. Walczak

p. L Pawlak

ks. G. Dębowski

p.  H. Kowalska

p. L. Karmolińska

p. M. Adamczyk

s. 21

s. 18

s. 19

s. 19

s. 3

s. 3

s.17

biblioteka

s. 15

s. 15

s. 15

s. 18

s. 13

s. 13

s. 17

s. 17

prac. komp.

prac. komp

s. 14

s. 14

gabinet

v-c dyr.

pok.naucz

 

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

 

 

15.05.18  r.

wtorek

 

17.10

 

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

 

 

 

15.05.18  r.

wtorek

 

17.10

 

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

Kl. VII c

 

15.05.18  r.

wtorek

 

17.10

 

 

 

 

 

 

 

 

ZEBRANIA PODSUMOWUJĄCE PRACĘ W I SEMESTRZE

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Sala

Prowadzący

1.

pierwsze

 Kl. I a

Kl. I b

Kl. I c

29 .01. 18 r.

poniedziałek

 

17.10

 

 

Nr 3

Nr 10

Nr 11

 

wychowawca

2.

drugie

Kl. II a

29.01.18 r.

Poniedziałek

 

17.10

 

 

Nr 12

 

Wychowawca

3.

trzecie

Kl. III a

Kl. III b

Kl. III c

Kl. III d

 

29.01.18 r.

poniedziałek

 

17.10

 

 

Nr 13

Nr 14

Nr 15

Nr 16

 

wychowawcy

4.

czwarte

Kl. IV a

Kl. IV b

Kl. IV c

 

29.01.18 r.

poniedziałek

 

17.10

 

 

Nr 17

Nr 18

Nr 19

 

 

wychowawcy

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

30.01. 8 r. wtorek

 

17.10

 

 

Nr 12

Nr 13

Nr 14

 

wychowawcy

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

30.01.18 r. wtorek

17.10

 

 

Nr 15

Nr 16

Nr 17

wychowawcy

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

Kl. VII c

30.01.18 r. wtorek

17.10

 

 

Nr 18

Nr 19

Nr 21

wychowawcy

 

 

 

14. 05. 18 r.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button