akt0009

Warsztaty integracyjne
w ramach projektu „Carpe diem”

W dniu 19 października 2016 r. Szkołę Podstawową nr 5 po raz kolejny odwiedziły osoby niepełnosprawne intelektualnie ze Stowarzyszenia RAZEM wraz z ich opiekunami.

Gościli oni w związku z realizacją projektu „Carpe diem”, w ramach którego przeprowadzone zostały dwugodzinne warsztaty integracyjne z uczniami  naszej szkoły.
Do udziału w warsztatach zaproszeni zostali uczniowie klasy V „c” wraz z wychowawcą klasy p. Magdaleną Adamczyk.
Wspólnie przeprowadzone zajęcia oprócz rozwijania umiejętności prezentacji i kreatywnego myślenia, miały również na celu modelowanie pozytywnych postaw wobec osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za wizytę, jednocześnie mamy nadzieję, że te spotkania na stałe wpiszą się w nasz szkolny kalendarz.

Renata Nawrocka
Paulina Pacesz