akt0014PRZEDSTAWICIELE SU NA KURSIE
„SAMORZĄDNOŚĆ UCZNIOWSKA
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH”

21 października 2016 roku o godzinie 8.30 rozpoczęło się szkolenie „Samorządność Uczniowska dla szkół podstawowych”  zorganizowane dla przedstawicieli Samorządów Uczniowskich wszystkich szkół podstawowych z Gniezna.

Organizatorem głównym było Gimnazjum nr 2 z Gniezna. Sejmik odbyły się w auli na drugim piętrze.
Spotkanie otworzyła Pani Anna Bentyn wraz z Zastępcą Przewodniczącej SU Kają Woźniak (absolwentką naszej szkoły i byłą Skarbniczką SU z SP5). Pani Anna powitała wszystkie obecne szkoły i zaprosiła do wspólnych warsztatów szkoleniowych dla Samorządów. W trakcie szkolenia poznaliśmy pojęcie Samorządu Uczniowskiego i jego zadania, przepisy prawne dotyczące jego działalności, sposobu prowadzenia dokumentacji i roli opiekuna. Robiliśmy różnego rodzaju zadania w grupach, wspólnie rozmawialiśmy i dzieliliśmy się doświadczeniami i pomysłami..

Były też zabawy na lepsze poznanie się i zdobycie jak największej ilości  informacji o osobie z pary.

Wszystkie zadania były bardzo atrakcyjne i przyjemne.

Było super! Czekamy na kolejne Sejmiki.

Autorka sprawozdania: Emilia Łukowska

foto ZOBACZ FOTKI...