akt0020KONKURS „DYNIOWE INSPIRACJE W SP5” ROZSTRZYGNIĘTY

W piątek, 28 października br. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ocenili wszystkie przygotowane przez uczniów naszej szkoły instalacje z dyni. Do konkursu zgłoszonych zostało ok. 50 prac, co sprawiło, że wybranie tych najciekawszych było niezwykle trudne. Największym zaangażowaniem wykazały się klasy: 2b, 3d oraz 4a. Największe dynie przygotowały klasy 3a, 4b i 6a. Wszystkie klasy biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy przygotowane przez MOK Gniezno, a zwycięzcy otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody przygotowane przez Samorząd Uczniowski.

Florian Jaroszek, klasa 2b

Maksym Wojewódzki, klasa 2b

Zuzanna Piskorz, klasa 3d

WYRÓŻNIENIA
Eliza Wojciechowska, Amelia Młodzikowska, Kacper Kukurenda, Gracjan Zbierański, klasa 5a
Dominik Jaroszek i Karol Spychała, klasa 5a
Amelia Samul, klasa 2a

oraz klasy:
2b, 3d i 4a

za przygotowanie największej ilości prac z dyni.

Zwycięzcom GRATULUJEMY!!! i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach i konkursach!

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...