akt0052POSZUKIWACZE RENIFERKÓW NA MIKOŁAJKACH NA SPORTOWO

7 grudnia br. uczniowie naszej szkoły jak co roku brali udział w „Mikołajkach na Sportowo”. W tym roku Samorząd Uczniowski przygotował dla uczestników nowe konkursy mikołajkowe. Przedstawiciele SU liczyli ilość czapek mikołajkowych oraz maskotek świątecznych przygotowanych przez każdą klasę na poziomie I-III i IV-VI. Nowa formuła polegała na procentowym wyłonieniu zwycięzców, dzięki czemu nawet najmniej liczna klasa miała szansę zwyciężyć. Po dokładnym dokonaniu przeliczeń udało się wyłonić zwycięzców konkursu:
Klasa 3c
Klasa 2d
Klasa 4c
Klasa 4b
Klasa 5b
Nowością w tym roku było poszukiwanie ukrytych przez przedstawicieli SU reniferków. Zarówno uczniowie klas IV-VI, jak i I-III mogli znaleźć 5 reniferków, a znalazcy otrzymywali słodki upominek.
Jak co roku wszyscy świetnie się bawiliśmy, a nowe konkursy sprawiły uczniom naszej szkoły wiele radości. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...