akt0078DZIEŃ KOBIET POD HASŁEM ŻYCZEŃ I QUIZÓW

Z okazji Dnia Kobiet, który obchodziliśmy w SP5 w środę 8 marca br. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich PAŃ wiele atrakcji.

Społeczność szkolna mogła wysłuchać życzeń w trakcie audycji przygotowanej przez chłopaków o dziewczynach, po szkole krążyła Poczta z Okazji Dnia Kobiet, a „listonosze” dostarczali adresatkom listy i życzenia przygotowane przez wielbicieli. Wszystkie dziewczynki mogły wziąć udział w quizach z okazji swojego święta, a pierwszych pięć dziewczyn z każdej klasy, którym najszybciej udało się rozwiązać poprawnie quiz otrzymało słodki upominek. W klasach udekorowanych tematycznymi gazetkami roznosił się zapach kwiatów, a w całej szkole panowała wyjątkowo miła i radosna atmosfera.

Przedstawiciele SU.

foto  ZOBACZ FOTOGRAFIE....