akt0085 2018

W miniony weekend (27 - 29 kwietnia ) uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział akcji charytatywnej, która odbyła się w supermarkecie Kaufland.

Organizatorem przedsięwzięcia była łódzka fundacja „Dziewczynka z zapałkami”, która już od kilku lat współpracuje z naszą szkołą.

Wolontariusze pomagali w pakowaniu zakupów i mówili o celach zbiórki, obdarowując kupujących baśniowymi zapałkami. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych fundacji (m.in. na pomoc w organizowaniu letniego wypoczynku dla dzieci z ubogich rodzin).

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom z klas: 5a (1 osoba), 5b (7 osób), 5c (3 osoby), 6a (4 osoby), 6b (7 osób), 6c (3 osoby), 7a (5 osób), 7b (4 osoby) i 7c (7 osób) za włączenie się w akcję.
Dziękujemy za to, że poświęcając swój wolny czas pomogliście w zbiórce środków finansowych, które zostaną przekazane na wsparcie najbardziej potrzebujących uczniów (również naszej szkoły)

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...