Uczniowie naszej klasy dzień Świętego Mikołaja uczcili wesoło i na sportowo. Przed wyjściem do zawody zostali obdarowani słodkimi upominkami i uczestniczyli w zajęciach wprowadzających w świąteczny nastrój.

Zmagania fizyczne w sali GOSiR zaktywizowały dzieci do aktywności ruchowej i współzawodnictwa sportowego w rytm świątecznych przebojów. Uczniowie zmagali się w konkurencjach szybkościowych, zwinnościowych i zręcznościowych. Każdy z całych sił kibicował swojej drużynie.
Mikołajkowy dzień był wyjątkowy i wywołał wiele niezapomnianych wrażeń.

Jedną z piękniejszych tradycji  naszej szkoły są wigilie klasowe organizowane w ostatnim dniu nauki, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.
Uczniowie naszej klasy zebrali się w jednej sali, by wspólnie spędzić ten niezwykły czas. Życzenia, opłatek, śpiewanie kolęd, zapach ciasta, pierników i owoców, to wszystko miało wpływ na  radosną atmosferę, pewien rodzaj wyciszenia i oczekiwania na ten magiczny okres świąteczny.
Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej niecodziennej uroczystości.

www logo ZOBACZ FOTOGRAFIE...