akt0050 201825 stycznia 2018 r. świetlicę szkolną odwiedzili uczniowie klasy 2a uczęszczający do III Liceum Ogólnokształcącego o profilu ratownictwo medyczne.
Marika Kujawa, Edyta Nawrocka, Zosia Leśna, Klaudia Pućka i Adam Kniaź pod opieką pań:
Magdaleny Adamczyk, Ewy Makowskiej i Edyty Zykowskiej ćwiczyli z uczniami uczęszczającymi do świetlicy oraz uczniami klasy 1c udzielanie pierwszej pomocy.
Uczyli dzieci, jak należy się zachować gdy ktoś straci przytomność, dostanie krwotok z nosa, zadławi się.
Starsze koleżanki przygotowały również dla naszych uczniów prezentację na temat niebezpieczeństw związanych z korzystaniem z zamarzniętych jezior.
30 stycznia 2018 r. klasy 3c i 3d pod opieką pań: Magdaleny Adamczyk, Ewy Bielanowskiej i Grażyny Kędzierskiej udały się do III Liceum Ogólnokształcącego.
Tego dnia uczniowie klasy 2a przygotowali dla naszych uczniów szkolenie i prezentację z zakresu pierwszej pomocy.

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE