Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
Rozmiar czcionki:

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Arkadego Fiedlera dla klas III 
organizowany przez panie: Ewę Bielanowską, Grażynę Kędzierską i Ewę Makowską

I miejsce – Weronika Borucka kl. 3c, 

II miejsce – Dorota Moczulska kl. 3a, 

III miejsce – Adam Mielewczyk kl. 3b. 

 

Konkurs recytatorski dla klas I – III „Z Arkadym Fiedlerem przez świat” 
organizowany przez panie: Ewę Jankowską, Iwonę Frydę, Beatę Bobkiewicz: 

Klasy I:

I miejsce – Zofia Huszpaniak kl. 1a, 

II miejsce – Julia Rybicka kl. 1a

III miejsce – Gracjan Sadowski – kl. 1b

Klasy III:

I miejsce – Dorota Moczulska – kl. 3a

II miejsce – Amelia Stranc – kl. 3a

III miejsce –  Nadia Urbańska kl. 3c

 

Konkurs polonistyczny dla klas IV – VII na komiks do fragmentu książki Arkadego Fiedlera „Mój ojciec i dęby” 
organizowany przez panie: Renatę Ofertowicz i Lidię Karmolińską:

I miejsce – Julia Łuczkowska  kl. 5b, 

II miejsce – Amelia Młodzikowska kl. 6a, 

III miejsce – Michał Królicki kl. 6 a.

Wyróżnienia:

Karolina Pacesz kl. 5b, 

Zuzanna Nowakowska kl. 6c, 

Zuzanna Stachowiak  kl. 4a, 

 

Konkurs matematyczny dla klas IV

organizowany przez panie: Agnieszkę Janię i Agnieszkę Foerster:

I miejsce – Maja Bruch kl. 4c

II miejsce – Jakub Bonkowski kl. 4a

III miejsce – Kira Braczun  kl. 4b

 

Konkurs przyrodniczo – geograficzny dla klas IV - VII pt. „Mapa podróży Arkadego Fiedlera” 
organizowany przez panie: Grażynę Janowską Marek i Izabelę Obuszewską – Woźniak: 

I miejsce – Michał Łykowski kl. 4c, 

II miejsce – Zuzanna Piskorz kl. 4c, 

III miejsce – Maksymilian Chudzik  kl. 4c i Jakub Lewandowski  kl. 4c.

 

Szkolny konkurs informatyczny „Portret – Arkady Fiedler” 
organizowany przez panią Agnieszkę Walczak:

I miejsce – Szymon Andrzejczak  kl. 5c

II miejsce – Nicholas Rymer kl. 3a

III miejsce – Krzysztof Pawlak kl. 5a

Wyróżnienie: Kamil Podrzycki  kl. 5a

 

Konkurs na prezentację multimedialną o Arkadym Fiedlerze w języku angielskim dla klas V – VII 
organizowany przez panie: Monikę Majchrzak i Karolinę Starczewską:

Klasy V:

I miejsce – Kornelia Nowak kl. 5b

Klasy VI:

I miejsce – Julia Siudzińska  kl. 6b

II miejsce – Antoni Wierzelewski  kl. 6a

III miejsce – Zuzanna Nowakowska  kl. 6c

Klasy VII:

I miejsce – Kacper Stopczyński kl. 7c

II miejsce – Oskar Nowicki kl. 7b

III miejsce – Mateusz Posłuszny kl. 7a i Paulina Wędzikowska kl. 7a

 

Konkurs plastyczny

organizowany przez panie: Magdalenę Domagałę i Wiolettę Januchowską

Klasy I – III :

„Ryba” 

Nagroda – Amelia Stołowska kl. 1a

Wyróżnienie – Lena Maciejewska kl. 1c

„Rajskie ptaki – cudaki”

Nagroda – Konrad Wardęcki kl. 3a

                Szymon Kulawiak kl. 2a

Wyróżnienie – Daria Maciejewska kl. 3d

 

Klasy IV – VII:

„Niezwykłe drzewo”

Nagroda:  Justyna Dolska kl. 6a

                Paulina Karska  kl. 7b

                Nikodem Maciejewski  kl. 4c

                Małgorzata Stawicka kl. 5b

Wyróżnienie:  Zuzanna Stachowiak  kl. 4a

                      Julia Glinkowska  kl. 6b

                      Weronika Majchrzak  kl. 5c

                       Oskar Nowicki  kl. 7b

 

Konkurs na najciekawszą gazetkę klasową o Arkadym Fiedlerze

organizowany przez Panie: Żanetę Piskorz i Teresę Orłowską – Banaszak

Klasy I – III:

I miejsce: klasy 1a i 2a – sala nr 10

II miejsce: klasy 3b i 3d – sala nr 3

III miejsce: klasy 3a i 3c – sala nr 12

Wyróżnienia:   kl. 1c i 1b – sala nr 11

Klasy IV – VII:

I miejsce: kl. 6b – sala nr 18

II miejsce:  kl. 4c – sala nr 17

III miejsce: kl. 4a – sala nr 15h

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button