Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
Rozmiar czcionki:

akt0077 2018Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej
dla uczniów klas 3

We wtorek, 17 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej dla uczniów klas trzecich. Reprezentantką naszej „Piąteczki” była Kornelia Kurczoba, uczennica klasy 3 b, która zaprezentowała piosenkę „Jestem Polakiem”.

Wszystkie występy uczestników przyjmowano gromkimi brawami. Na konkursie obecne były również koleżanki z klasy, które wspierały Kornelię wraz z wychowawczynią p. W. Januchowską. Po zaprezentowaniu wszystkich utworów Komisja Konkursowa wyłoniła trzy laureatki. W trakcie konkursu przyznana została również nagroda publiczności. Pomimo koncertowego wykonania piosenki, naszej reprezentantce nie udało się zająć miejsca na podium. Za swój debiutancki występ otrzymała dyplom oraz upominek. Gdy emocje już nieco opadły, wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Nasze uczennice rozpromienione i uśmiechnięte z piosenką na ustach wracały do naszej „Piąteczki”.

Taka forma aktywności nie tylko popularyzuje piosenki patriotyczne i umacnia świadomość narodową, ale również stwarza dzieciom uzdolnionym muzycznie okazję do rozwijania i zaprezentowania swoich talentów a także zintegrowania się z rówieśnikami z innych szkół.

foto  ZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button