Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

DYZUR

0 1
7

DYŻURY KADRY PEDAGOGICZNEJ

DLA RODZICÓW

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

I semestr

  

Lp.  

nazwisko i imię nauczyciela  

wychowawstwo oraz klasy,  

w których uczy  

nauczany  

przedmiot  

dzień dyżuru  

godzina 
przyjęć 

1.  

Bielanowska 
Ewa  

klasa 1a  

edukacja wczesnoszkolna  

wtorek  

środa 

16.10 - 16.40  

13.00 - 13.30  

2.  

Bobkiewicz Beata  

klasa 1b  

edukacja wczesnoszkolna  

czwartek  

16.15 - 17.15  

3.  

Domagała 
Krzysztof  

klasy 4-8  

wych. fizyczne  

czwartek  

16.10 - 17.10  

4.  

Domagała 
Magdalena  

klasy 4-7  

plastyka, technika  

poniedziałek  

13.35 - 14.35  

5.  

Foerster 
Agnieszka  

klasa 5b, 6a, 6b, 7a, 8a  

matematyka  

piątek  

9.35 - 10.35  

6.  

Fryda 
Iwona  

3a  

edukacja wczesnoszkolna  

poniedziałek  

11.30 - 12.30  

7.  

Gryska   

Ewa  

4a-dz., 5a-dz., 5b-dz., 6a-dz., 6b-dz., 8a-dz. 8b  

wychowanie fizyczne  

piątek  

10.35 - 11.35  

8.  

Kaczmarek   

Aleksandra  

świetlica 

nauczyciel świetlicy  

wtorek  

10.30 -1 1.30  

9.  

Kwapich   

Sara  

świetlica 

nauczyciel świetlicy  

piątek  

10.10 - 11.10  

10.  

Jania 
Agnieszka  

Klasa 4b,7a,8a,8b,8c  

matematyka, 
fizyka  

środa 

9.35 - 10.35  

11.  

Janowska Marek 
Grażyna  

wychowawca klasy 7a,  

klasy 4-8  

przyroda, geografia, 
wdż  

środa 

9:45 - 10:45  

12.  

Januchowska 
Wioletta  

2b  

edukacja wczesnoszkolna  

poniedziałek  

16.15 - 17.15  

13.  

Karmolińska 
Lidia  

klasa VII a, V a  

j. polski 
rewalidacja  

wtorek   

12.30 - 13.30  

14.  

Kędzierska  
Grażyna  

Klasa 2a  

edukacja wczesnoszkolna  

poniedziałek  

wtorek  

  

10.00 - 10.30  

10.00 - 10.30  

15.  

Kowalska  
Hanna  

kl. V a  

matematyka  

czwartki  

14.30 - 15.30  

16  

Łubiński 
Radosław  

Kl. 8A, 8B,8C  

wos  

poniedziałek  

10.30 – 11.30  

17.  

Majchrzak 
Monika  

wychowawca klasy 5A, j. ang. klasy 4B (grupa), 5A, 6A (grupa), 6B (grupa), 8A (grupa), 8B (grupa)  

j. angielski  

poniedziałek  

wtorek   

8.45 - 9.15  

12.45 - 13.15  

18.  

Malczewski 
Łukasz 

4b, 5a, 5b, 6b  

wychowanie fizyczne  

środa 

17.45 - 18.45  

19.  

Marcjan  

Anna  

4b, 5b, 7a  

religia  

poniedziałek  

7.30 - 8.00  

20.  

Nawrocka 
Renata  

  

biblioteka  

poniedziałek  

14.55 - 15.55  

21.  

Obuszewska  
Woźniak Izabela  

wych. VI a  

od V do VIII  

przyroda, biologia, chemia  

środa  

10.30 - 11.30  

22.  

Ofertowicz  
Renata  

wych - kl. VIb;  

kl. IVb, VIa, VIb, VIIIc  

język polski  

wtorek  

8.45 – 9.45  

23.  

Pacesz 
Paulina  

klasy I - VIII  

pedagog  

poniedziałek  

piątek   

7.30 - 8.00  

7.30 - 8.00  

24  

Pawlak 
Lucyna  

Klasy 1-3,  

Klasy 4a,5a,6a,6b, 8a, 8b, 8c  

religia  

piątek  

9.35 - 10.35  

  

25.  

Piskorz 
Żaneta 

świetlica 

nauczyciel świetlicy  

wtorek  

6.45 - 7.45  

26.  

Przech   

Katarzyna  

Klasy 1 – 3  

4b,5b,8c  

język angielski  

poniedziałek  

wtorek  

8.45 - 9.15  

8.45 - 9.15  

27.  

Skalski  
Mateusz  

  

psycholog  

poniedziałek  

16.30 - 17.30  

28.  

Sławińska 
Józefina  

7a, 8a,b,c  

j. niemiecki, matematyka  

  

środa  

  

9.45 - 10.45  

29.  

Smaglewska  
Wioletta  

wych.- 8a  

Kl. 4a, 5b, 8a, 8b  

język polski 
historia  

wtorek  

15.15 - 16.15  

30.  

Starczewska  
Karolina  

wych. IVa  

Kl. 4a,5b,6a,6b,7a,8a,8b  

język angielski  

poniedziałek  

12.30 - 13.30  

31.  

Tomaszewski 
Maciej  

wych. VIIIc  

edb  kl. VIIIa, b, c  

informatyka kl. 4-8 i 1A  

Informatyka 
edb  

wtorek  

piątek  

9.45 - 10.15  

08.55 - 09.25  

32.  

Walczak  
Agnieszka  

wychowawca kl. 8B 
muzyka kl. 4-7 
informatyka kl. 4-8 i 1B  

informatyka 
muzyka  

poniedziałek  

piątek   

08.50 - 09.20  

08.50 - 09.20  

33.  

Winiarska   

Katarzyna  

historia kl. 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 8b, 8c;  

etyka 8b  

historia, etyka  

wtorek 
czwartek  

07.30 - 08.00
12.30 - 13.00  

34.  

Zykowska 
Edyta  

Klasa 3b  

edukacja wczesnoszkolna  

poniedziałek  

środa 

16.10 - 16.40  

10.45 - 11.15  

35.  

Sztyma  
Joanna  

Klasy 1-8  

logopedia  

poniedziałek   

15.20 - 16.20  

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button