Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Youblisher 

Youblisher - prosty sposób na otrzymanie dokumentu online w postaci książki. 
- Wybierz swój dokument pdf 
- Resztę zrobi youblisher 
- Publikuj gotową książkę na swojej stronie lub blogu 
Przykład:
 

Przejście na stronę programu

Calameo 

Calaméo - bezpłatny serwis, w którym po założeniu konta można przesyłać na swoje konto dokumenty w formatach PDF, DOC, RTF, PPT, PPS i XLS. Zostają one przekonwertowane do formatu Flash i w takiej postaci można też publikować je np. w blogu, stronie internetowej.
Przykład:
 

Przejście na stronę programu

FlipSnack

FlipSnack to program do tworzenia książki z przewracanymi kartkami. Darmowa wersja pozwala na utworzenie 15 kartkowej książki. Najpierw należy stworzyć książkę w PowerPoint i zapisać jako pdf. Potem gotowy dokument przesyła się do FlipSnack i gotowe. Można zamieścić link do książki, albo pobrać Embed code do wklejenia na blogu lub stronie internetowej.

Oto kilka kroków do stworzenia książki:

  1. Zakładamy konto.
  2. Po wejściu do programu klikamy Make a flipping book.
  3. Nadajemy tytuł - Title.
  4. Klikamy Browse - wybieramy dokument z komputera i czekamy, aż się załaduje.
  5. Gdy pokaże się nasza strona w okienku klikamy Next.
  6. Wybieramy kolor tła - Color and style.
  7. Kończymy pracę - klikamy Finish.
  8. Na dole będzie widoczna ikona Embed - kopiujemy kod i wklejamy na bloga lub stronę internetową.

Przejście na stronę programu


Joomag

Joomag to kolejny program do tworzenia cyfrowych publikacji.

Przejście na stronę programu

 


Issuu

 

 

 

 

 

W niejednym miejscu w sieci pojawiały się nawet opinie, że Issuu.com to drukarnia czynna całą dobę. Co prawda nie oferuje realnego druku, ale prezentacja treści w niej umieszczanych druk przypomina możliwie najdokładniej, imitując nawet przewracanie kartek

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button