Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

To efektywne narzędzie do zaangażowania uczniów w lekcję.

Jest to szybkie w tworzeniu ankiet i pytań narzędzie online oraz aplikacja, która pozwala na zadawanie, pod automatycznie generowanym linkiem, pytań jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, prawda/fałsz, pytań otwartych oraz miejsca na zadawanie pytań przez osoby uczestniczące w warsztacie lub wykładzie.

Założenie konta i tworzenie pytań trwa kilka sekund, aplikacja nie ma żadnych dodatkowych funkcji, do tego stopnia, że nie zostawia miejsce na treść odpowiedzi (mamy do wyboru litery A-F lub 1-6) co oznacza, że muszą one pojawić się w prezentacji.

pollEverywhere

 

www logoKLIKNIJ... i twórz

 

...od 10 minuty

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button