Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

W dniach 6-8.06.2019 r. uczniowie klas 5b, 5c, 6a z naszej szkoły wraz z wychowawcami (Agnieszka Jania, Karolina Starczewska, Wioletta Smaglewska, Józefina Sławińska, Grażyna Kędzierska, Łukasz Malczewski, Maciej Tomaszewski) pojechali na szkolną wycieczkę w Karkonosze.

Program był bardzo bogaty. Uczniowie wyruszyli w góry, aby zdobyć najwyższy szczyt Karkonoszy - Śnieżkę. Dotarli także do zamku Chojnik, zobaczyli piękny Wodospad Szklarki. Zachwyciła wszystkich uczestników Świątynia Wang, ewangelicki kościół przeniesiony z Norwegii. Atrakcją i ciekawym miejscem okazała się także kopalnia “Julia” w Wałbrzychu. Natomiast niezapomniane wrażenia pozostały uczestnikom po pobycie w zamku w Książu. Pogoda nie zawsze była idealna, ale humory dopisywały wszystkim przez cały czas.

Wycieczka się podobała. Dostarczyła wielu wrażeń i pozostawiła miłe wspomnienia. Zwiedzane przez wycieczkowiczów miejsca są warte zobaczenia.

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button