Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Dnia 20 września 2019r. uczniowie klasy 6C Szkoły Podstawowej nr 5 wzięli udział w wycieczce rowerowej w ramach projektu szkolnego „Tydzień zrównoważonego transportu” . Nad ich bezpieczeństwem czuwali nauczyciele p. Krzysztof Domagała, p. Karolina Starczewska, p. Maciej Tomaszewski, p. Łukasz Malczewski i p. Renata Nawrocka oraz rodzic p. Arkadiusz Piskorz.

Podczas rajdu uczniowie mogli utrwalić zasady prawidłowego poruszania się po drogach, rozwijać swoje zainteresowania turystyczne, podnosić swoją sprawność fizyczną oraz propagować aktywne i zdrowe formy spędzania wolnego czasu. W celu zwiększenia bezpieczeństwa każdy uczestnik wycieczki miał na sobie kask oraz kamizelkę, która zwiększała ich widoczność na drodze.

Rowerzyści wyznaczyli sobie przystanek przy Wiacie Edukacyjnej "GAJÓWKA" w Cielimowie, gdzie mogli bezpiecznie korzystać ze słonecznej pogody, piec kiełbaski na ognisku, grać w piłkę, gry planszowe, gonić się i bawić. Po tak wspaniałym odpoczynku cało i zdrowo wrócili do szkoły, pokonując tym samym dystans ok. 20 km.

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button