Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Uczniowie klasy Ia wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni udali się do pobliskiego parku na lekcję przyrody. Wycieczka wzbogaciła ich wiedzę przyrodniczą , ale również dostarczyła wiele niezapomnianych wrażeń. Park odkrył przed dziećmi swe piękno. Dzieci podziwiały jesienne barwy, rosnące krzewy i drzewa, słuchały odgłosów przyrody, a także szukały darów jesieni. Uczniowie bacznie przyglądali się przyrodzie: korze drzew, liściom i zwierzętom żyjącym w parku.

     Podczas wycieczki zbierali najpiękniejsze kolorystycznie liście, żołędzie i kasztany, które zabrali do domu. Znaleźli także chwilę czasu, aby pobiegać i pobawić się z kolegami.
PIĘKNA JEST JESIEŃ W PARKU !

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button