Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Dnia 21 września uczniowie kl.1a z SP 5 pod opieką wychowawczyni G Kędzierskiej udali się do Restauracji Włoskiej Adalbertus, gdzie odbyły się włoskie warsztaty ,,Ciao Italia" organizowane przez MOK w Gnieźnie.

Podczas profesjonalnie i ciekawie poprowadzonych dwugodzinnych zajęć, dzieci zapoznały się z włoską kulturą, nauczyły się włoskich zwrotów, wzięły udział w grach i zabawach dydaktycznych oraz samodzielnie przygotowały pizzę Margheritę, którą z apetytem skonsumowały.
Dziękujemy paniom z MOK za profesjonalne, ciekawe i atrakcyjne poprowadzenie warsztatów oraz pracownikom Restauracji Adalbertus za miłe i życzliwe przyjęcie naszej grupy.

fotoZobacz fotografie...