Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Ogólnopolska Akcja „Sprzątanie świata – Polska”, w tym roku pod hasłem: Myślę więc nie śmiecę. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Wybrane hasło tegorocznej Akcji , które jest parafrazą słynnego powiedzenia Kartezjusza „ Cogito ergo sum”, każdy powinien wziąć sobie do serca. Tak więc nasza szkoła wzięła sobie do serca i jak co roku przystąpiła do działania sprzątając najbliższe otoczenie.

Tak więc po lekcjach chętni uczniowie z klasy 6a wraz z wychowawcą ‘’wyruszyli porządkować’’ okolice szkoły.

Po zakończonym sprzątaniu byliśmy dumni z tego, że nasze najbliższe otoczenie stało się jeszcze ładniejsze.

fotoZOBACZ ZDJĘCIA...