Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

9 listopada uczniowie klasy 1a mieli okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych i niezwykle atrakcyjnych zajęciach, których organizatorem była Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna – Wypożyczalnia dla Dzieci. Już sam tytuł „Warsztaty z Kici Kocią” podziałał jak magnes na rzesze małych miłośników serii książek autorstwa Anity Głowińskiej.

Należy też wspomnieć, że Książki o Kici Koci znajdują się na Złotej Liście akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, więc zaproszenie na zajęcia należy potraktować jak wyróżnienie dla małych czytelników.

Wspomniane warsztaty prowadziła wesoła i energiczna Bajanka , w której rolę wcieliła się Monika Sikiewicz - logopeda, filolog, animator i dziecięcy instruktor teatralny w jednej osobie. Wdzięk i urok osobisty prowadzącej spowodował, że dzieci szybko przełamały nieśmiałość i z chęcią włączyły się do wspólnej, momentami szalonej zabawy. Wszyscy z wypiekami na twarzach czekali na kolejną propozycję. Kreatywność Bajanki oraz jej bardzo dobry kontakt z małymi czytelnikami przerósł nasze oczekiwania. Dzieci cały czas były zaangażowane i nie nudziły się.

Bardzo dziękujemy Bibliotece za zaproszenie i liczymy na kolejne tak wspaniałe zajęcia.

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...