akt0066...OD NAUCZYCIELI

W ramach akcji WOŚP w Szkole Podstawowej nr 5 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego poprosili nauczycieli o przygotowanie własnoręcznie zdobionych podkładek pod kubki. Samorządowcy pozyskali środki finansowe na zakup podkładek od Rady Rodziców, ustalili rozmiar podkładek i zlecili wycięcie ich z płyty odpowiedniej grubości. Przed przerwą świąteczną gotowe deseczki – w ilości 30 szt. rozdali nauczycielom wraz z instrukcją przygotowania. Wszyscy nauczyciele wykazali się niezwykłą kreatywności i dostarczyli pięknie ozdobione podkładki 3 stycznia br.

4 stycznia 2017 rozpoczęły się licytacje i sprzedaż (cena wywoławcza to 10 zł.) podkładek prowadzone codziennie przez przedstawicieli SU na dużych przerwach przy pokoju nauczycielskim.
Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i udało się sprzedać i wylicytować prawie wszystkie podkładki, co w znacznym stopniu zasiliło WOŚP-owe puszki.

ZOBACZ LICYTOWANE PODKŁADKI:

{gallery width=150 height=150 rows=5 cols=6}galerie/2016_2017/styczen_luty/podkladki{/gallery}

INSTRUKCJA :-)

instrukxja1