Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

4 marca 2019 dzieci z klasy 2c i 3a udały się do Witkowa na spektakl „Bulle - zaczarowany spektakl rodzinny".

Opowiadał on historię małej Bulle, poszukującej własnego talentu. Tematyka została ukazana przez niezwykle utalentowanych artystów.

Na jej drodze pojawia się: wyjątkowa tancerka i akrobatka, uzdolniony wokalista, a także jedyny w Polsce mistrz baniek mydlanych. Spektakl stworzony z różnorodnych etiud przeplata się z niebywałą historią małej dziewczynki, z którą młodzi widzowie się utożsamiają.

Całe widowisko zainscenizowane jest w nastrojowej scenografii, z piękną muzyką, grą świateł i licznymi efektami specjalnymi. Motywem przewodnim jest magiczny czerwony balonik, z którym podróżuje mała Bulle, dlatego też na zakończenie przedstawienia wszystkie dzieci otrzymały na pamiątkę kolorowy balonik.

Opiekunami dzieci byli: p. Ola Kaczmarek, p. Karolina Starczewska, p. Edyta Zykowska i p. Maciej Tomaszewski.

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...