Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

akt0181 201930 maja 2019r. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii podsumowany został projekt “Bezpieczne wakacje”, nad którym patronat objął Prezydent Miasta Gniezna.

W ramach projektu, przeprowadzony został konkurs o tematyce plastyczno – profilaktycznej, w którym wzięli udział również uczniowie naszej szkoły.

Zadaniem uczniów, ukierunkowanych przez nauczyciela plastyki p. Magdalenę Domagałę, było przygotowanie pracy plastycznej dotyczącej zasad zachowania bezpieczeństwa w czasie wolnym.

Laureatką konkursu została uczennica klasy 7a – Amelia Młodzikowska.

Sukces Amelii jest tym większy, że z jej pracy powstał plakat ostrzegawczo – informacyjny, ufundowany przez Urząd Miejski w Gnieźnie; plakat ten pojawi się w wielu instytucjach działających w gnieźnieńskiej przestrzeni publicznej. Uczennica obdarowana została także cennymi nagrodami przekazanymi przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną, Powiat Gnieźnieński, Urząd Miasta i Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii.

Pracę Amelii oraz prace innych wyróżnionych uczniów będzie można oglądać od 3 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury. Serdecznie dziękujemy Ośrodkowi Socjoterapii za niezwykle serdeczne przyjęcie, mamy nadzieję, że konkurs kontynuowany będzie w następnych latach a naszej Laureatce i innym wyróżnionym gratulujemy!

Paulina Pacesz

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...