Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

akt0182 2019„Gdy dzieci mają święto, czas im leci bardzo prędko” - pod takim hasłem obchodziliśmy w naszej świetlicy tegoroczny Dzień Dziecka. Kilka dni wcześniej przygotowano gazetkę okolicznościową, która wprowadziła wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.

Natomiast w piątek, 31 maja br. już od wczesnych godzin porannych, panie wychowawczynie przebrane za postacie z bajek, serdecznie zapraszały wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Wielką atrakcją była dla nich loteria fantowa. Losowaniu upominków – niespodzianek towarzyszyły duże emocje.

Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę, bo każdy był zadowolony z wylosowanego fantu. Kolejnym atrakcją dla uczniów było rozwiązywanie zagadek i rebusów. Mogli się tutaj wykazać swoją wiedzą i refleksem. Na koniec dzieci bawiły się wspólnie przy muzyce, bo przecież tańce, pląsy, konkursy doskonale sprzyjają integracji zespołu świetliczaków.

Świetlicowy Dzień Dziecka upłynął pod znakiem uśmiechu i beztroskiej zabawy, o co organizatorkom właśnie chodziło.

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...