Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

W związku z zaistniała sytuacją epidemiologiczną i zawieszeniem zajęć w szkole nie możemy udzielać bezpośredniego wsparcia i pomocy, spotykając się z Państwem i z Uczniami w naszym gabinecie.

Wychodząc naprzeciw wyjątkowej sytuacji, uprzejmie informujemy, że mimo tych trudności:

• jesteśmy dostępni dla wszystkich którzy potrzebują od nas pomocy psychologiczno – pedagogicznej przez e-dziennik lub pocztę Office:
  • będziemy przekazywać ważne informacje lub artykuły dotyczące sposobów radzenia sobie w tym trudnym czasie poprzez stronę internetową szkoły i Facebooka.

Serdecznie pozdrawiamy, życząc zdrowia

Zapraszamy do kontaktu zarówno Rodziców jak i Uczniów naszej Piąteczki.

Paulina Pacesz – pedagog
Mateusz Skalski – psycholog

Pod tym adresem pedagog i psycholog
udzielają wsparcia psychologiczno - pedagogicznego Uczniom i Rodzicom.
www logo

Wszystkich Rodziców zachęcamy do zapoznania się z artykułem:

Jak radzić sobie z lękiem i jak mówić dziecku o epidemii?”
Rozmowa z psychologiem dr Tomaszem Srebnickim".

Bajka TERAPEUTYCZNA - polecamy do przeczytania dzieciom