Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNE

DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 W GNIEŹNIE

Uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, konsultacji, porad, dotyczących trudności związanych z obniżonym nastrojem, smutkiem, lękiem przed powrotem dzieci do szkoły, poczuciem osamotnienia, problemami z koncentracją i snem, poczuciem bezradności, zachowaniami agresywnymi, relacjami rodzinnymi oraz z innymi problemami.

Pomoc świadczą specjaliści w szkole (pedagog, psycholog).
Kontakt poprzez:

  • e - dziennik,
  • telefon 61 426 39 97,
  • e -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • możliwe spotkania osobiste po wcześniejszym umówieniu.

 

Szeroko rozumianą pomoc można również uzyskać poza szkołą:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gnieźnie ul. Wyszyńskiego 4 (budynek parterowy pogotowia); tel. 601 435 196 lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z obecną sytuacją istnieje możliwość skorzystania z pomocy psychologiczno – pedagogicznej poza obowiązującymi zapisami. Udzielanie bezpośredniej pomocy polega m.in. na prowadzeniu terapii dzieci i młodzieży oraz ich rodzin, wspieraniu rodziców w rozpoznawaniu potrzeb rozwojowych i edukacyjnych, możliwości psychofizycznych dzieci i młodzieży oraz w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych i wychowawczych.

Centrum Medyczne Log-Med w Gnieźnie ul. Graniczna 1b tel. 606-704-707

Przyjęcie nie wymaga skierowania od lekarza rodzinnego. Z centrum można kontaktować się bezpośrednio lub za pośrednictwem szkoły, w oparciu o porozumienie dotyczące współpracy naszej szkoły w ramach realizacji świadczeń w zakresie ośrodka środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży I poziom referencyjny.