Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

akt0296 2020„NIE WIDAĆ MNIE, ALE WSZYSTKO U MNIE OK.”

Mimo tego, że zarówno uczniowie jak i nauczyciele przestawili się na inny sposób nauczania i uczenia się, mimo starań, by lekcje były ciekawe i zrozumiałe a uczniowskie obowiązki wypełniane były jak najlepiej, mimo licznych rozmów na temat samopoczucia - nie zawsze wiemy czy na pewno wszystko u naszych uczniów jest ok.

Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem ale w związku z przedłużającym się nauczaniem zdalnym postanowiliśmy przyłączyć się do akcji „NIE WIDAĆ MNIE, ALE WSZYSTKO U MNIE OK.”.

Zachęcamy w niej uczniów do narysowania na swojej dłoni emocji, które u nich dominują, tak by w ten sposób pokazali, jak się czują i by w ten sposób można było dotrzeć do tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia.

Poprzez akcję chcemy pokazać, by nasi uczniowie wiedzieli, że zawsze mogą na nas liczyć, że pomożemy, że wysłuchamy. Mamy już odzew i pierwsze zdjęcia buziek naszych uczniów.

www logoWSTAW SWOJĄ DŁOŃ...