Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka
Okolice Zagrzebia, dalsze i bliższe, zaprezentowane przez przyjaciół z Chorwacji.
 
W ramach realizacji projektu “Culture through my eyes” uczniowie ze szkoły chorwackiej przesłali prezentację, w której zachęcają uczniów naszej szkoły do poznania okolic Zagrzebia, tych bliższych oraz dalszych miejsc. Przeglądając w/w prezentację, możecie zachwycić się takimi miejscami, jak: Dubrownik (Miasto swoją sławę zawdzięcza zabytkom i świątyniom oraz także murom obronnym.), Park Narodowy Jezior Plitwickich (To miejsce, gdzie znajduje się aż 16 krasowych jezior, połączonych prawie 100 wodospadami.), wyspa Mljet (Uznawana za najbardziej zieloną na Adriatyku, do tego otoczona jest krystalicznie czystą wodą.). Grupa projektowa z klasy 6a, pod opieką p. Wioletty Smaglewskiej, zaprasza do obejrzenia prezentacji przesłanej z Zagrzebia. Wystarczy kliknąć na ten link ?