Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo ore unicef ko oke men bip
Rozmiar czcionki:

EuroweekEuroweek

Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.

 

l

.

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Newsy - EuroWeek

Moje wspomnienia z Euroweeku


niedziela, 22, październik 2017
Moje wspomnienia z Euroweeku W dniach od 1-5 października 2017 r. uczniowie klas 5-7 pod okiem pani Moniki Majchrzak, Karoliny Starczewskiej i Magdaleny Adamczyk uczestniczyli w obozie językowym „ Euroweek-Szkoła Liderów” w Długopolu Dolnym. W niedzielne przedpołudnie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 pełni energii pożegnali się z rodzicami i wyruszyli w podróż językową. O godzinie 19:00 odbyło się oficjalne powitanie, gdzie poznaliśmy n...(1546)
Czytaj więcej...

Uczniowie w Długopolu Dolnym (2013 r.)


niedziela, 03, luty 2013
Warsztaty, które odbyły się w dniach 1-5 października zorganizowane były Przez Europejskie Forum Młodzieży i współfinansowane przez Unię Europejską. Program "Euroweek" jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców EFM - wol...(1111)
Czytaj więcej...