Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

akt0075 2018Piątek trzynastego wcale nie musi być dniem pechowym, wręcz przeciwnie może obfitować w wiele radosnych i niezapomnianych wrażeń.

Właśnie w tym dniu klasa3c podjęła po raz kolejny wielkie wyzwanie tym razem pod hasłem "Robimy wesołe wiosenne kanapki”
Dzieci przyniosły do szkoły potrzebne produkty, głównie warzywa, których jest mnóstwo w tym sezonie. Po starannym umyciu rąk, założeniu fartuszków i przygotowaniu stanowisk wszyscy razem zabrali się do pracy.
Można śmiało powiedzieć, że dzieci zadanie wykonały doskonale. Kanapki nie tylko były smaczne, zdrowe, ale i pięknie ozdobione. Pamiętać należy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie . Ta właśnie maksyma sprawdziła się tu doskonale, gdyż największe niejadki zjadały swoją porcję z apetytem.
To już kolejna próba kulinarna naszych uczniów , którzy już wcześniej robili sałatkę owocową. Dzieci przy robieniu kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność i wyobraźnię.

foto  ZOBACZ FOTOGRAFIE...  

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button