Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

witaminkiKANAPKOWY ZAWRÓT GŁOWY W KLASIE 3 B

W ramach projektu „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”, uczniowie klasy 3 B za namową pani Januchowskiej postanowili przygotować zdrowe, drugie śniadanie. W piątek 20 kwietnia przynieśli do szkoły na zajęcia bardzo dużo produktów, z których miały powstać kolorowe i smaczne kanapki. Były pomidory, ogórki, rzodkiewki, sałata, papryka, jajka, sery … i wiele innych smakołyków. Wszyscy ochoczo zabrali się do pracy, nikt nie próżnował. Każdy starał się, żeby kanapka, którą własnoręcznie wykona, nie tylko cieszyła oczy, ale również była smaczna i pożywna. Na koniec lekcji większość dzieci zjadła przygotowane kanapki, a część postanowiła poczęstować nimi domowników oraz osoby pracujące w szkole.

Ten dzień przypadł trzecioklasistom do gustu. Już podczas przygotowywania kanapek pytali, kiedy znów będą mogli „coś ugotować”. Być może w przyszłości niektórzy rozwiną swoje umiejętności kulinarne. Ważne jest, żeby dzieci wiedziały, że jedząc warzywa dbają o swoje zdrowie.

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button