Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

witaminkiW ramach projektu realizowanego w naszej szkole ,,WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI"' uczniowie klasy 1c zapoznali się z różnymi egzotycznymi owocami.

W klasie odbyła się degustacja ananasa i mango. Dzieci wypowiadały się o ich walorach smakowych. Wcześniej przygotowały pyszne i zdrowe kanapki wiosenne. Przyniosły różnorodne produkty, które wykorzystały do stworzenia ,,prawdziwych arcydzieł".

Dzieci były bardzo zadowolone, chętnie sobie pomagały i wymieniały się produktami. Na koniec zajęć każdy z apetytem zjadł swoją kanapkę. Niektórzy zrobili więcej kanapek i zabrali je do domu, by poczęstować najbliższych.

Było smacznie, pachnąco i zdrowo! 

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button