su008SAMORZĄD UCZNIOWSKI UCZESTNIKIEM WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH

Dnia 28 września 2016 r. chętni członkowie SU i kl. IVc wzięli udział w warsztatach plastycznych opartych na kanwie wystawy „Cichy świat w sztuce” otwartej w MOK-u.

Warsztaty rozpoczęło zwiedzanie tej niezwykłej wystawy malarstwa i grafiki niesłyszących artystów, którzy potrafią wyrazić sztukę w sposób tak wyrazisty jakby ją słyszeli.

Po kilku ciekawych  uwagach ze strony prowadzącej nt. techniki plastycznej wykorzystującej kreskę przystąpiliśmy do tworzenia swoich prac – dzieł artystycznych. Wykonywaliśmy roboty, kwiaty, koty za pomocą kolorowych cienkopisów.

Wszyscy pracowali wytrwale, bo każde dzieło było ciekawe i stanowiło pamiątkę po tak interesujących zajęciach.

Za nasze zainteresowanie zostaliśmy zaproszeni na kolejne warsztaty oparte na wystawie, która wkrótce zostanie otwarta.

foto   ZOBACZ FOTOGRAFIE...