Uwaga

Lack of access rights - File 'http:/scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18814372_670265379837329_3316494644873394027_n.jpg'
„Dzisiaj Dzień Bez Papierosa
Więc jeżeli o to chodzi
Chcemy Wam to wprost powiedzieć,
Że palenie bardzo szkodzi !”

Z okazji Dnia Bez Papierosa, który przypada 31 maja, w naszej szkole przeprowadzona została audycja przygotowana przez uczniów klasy 4b pod kierunkiem pedagoga szkolnego, odbyła się również wystawa plakatów antynikotynowych przygotowanych przez uczniów klas 4a i 4b pod kierunkiem nauczycielki przyrody – p. Grażyny Janowskiej – Marek.
W tygodniu poprzedzającym Dzień Bez Papierosa, przeprowadzony został konkurs, na rozwiązanie rebusu antynikotynowego. Laureatami konkursu zostali uczniowie klasy 5b.

Dodatkowo wśród uczniów klas V został przeprowadzony konkurs plastyczny organizowany przez Sanepid nt. „Palić, nie palić? Oto jest pytanie!”. Zadaniem uczniów, było przedstawienie w formie rebusu wymyślonego przez siebie hasła antynikotynowego. Przebieg konkursu nadzorowała nauczycielka plastyki – p. Beata Łuczak.

Etap szkolny wygrała uczennica klasy 5c – Agata Łabecka,
miejsce drugie i trzecie zajęli odpowiednio: Julia Siudzińska klasa 5b i Dominik Goralczyk – klasa 5b,
a wyróżnienia uzyskali:

• Gabriela Kubacka (klasa 5a),
  • Amelia Młodzikowska (klasa 5a),
  • Michał Królicki (klasa 5a),
  • Wanessa Bubacz (klas 5b),
  • Weronika Januchowska (klasa 5b),
  • Tomasz Czudowski (klasa 5b).

Agata Łabecka (która wygrała etap szkolny) zakwalifikowała się do etapu powiatowego, w którym zdobyła pierwsze miejsce.

W dniu 31 maja 2017 r. Agata wraz z wychowawcą klasy p. Magdaleną Adamczyk uczestniczyła w uroczystym wręczeniu nagród w MULTIKINIE w Poznaniu.

Paulina Pacesz

dzień bez papierosa - obraz1