DEMOKRATYCZNE WYBORY OPIEKUNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2016/2017

W czwartek, 9 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego 2016/2017.

W wyborach, zgodnie z Regulaminem SU udział wzięli wszyscy obecni uczniowie klas II-VI. Ich zadaniem było zaznaczenie na karcie do głosowania nazwisk trzech nauczycieli. Kandydatami na opiekuna byli wszyscy nauczyciele z wyłączeniem przyszłych opiekunów klas pierwszych. Po wypełnieniu kart do głosowania uczniowie wrzucali je do przenośnej Urny Wyborczej.

Wybory zostały przeprowadzone przez: Wiktorię Kwartę z klasy 5c, Emilię Łukowską, z klasy 5c oraz Kaję Pawlak, z klasy 4c.
W głosowaniu udział wzięło 362 uczniów, oddano 346 poprawnych głosów, 16 głosów było nieważnych.
Po przeprowadzeniu wyborów we wszystkich klasach komisja, w skład której wchodziły: Wiktoria Szarzyńska, klasa VIb, Weronika Chrząstowska, klasa VIb, Kaja Woźniak, klasa VIc, Wiktoria Kwarta, klasa Vc, Emilia Łukowska, klasa Vc, Kaja Pawlak, klasa IVc oraz Marta Skrzydlewska-Korpik otworzyła Urnę Wyborczą i policzyła głosy.

{gallery width=230 height=130 rows=2 cols=5 }spolecznosc/su/wybory{/gallery}

WYNIKI WYBORÓW NA OPIEKUNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2016/2017

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017 zostają

Marta Skrzydlewska-Korpik i Izabela Obuszewska-Woźniak.