Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

akt0120 2018AUDYCJA „WITAMINKI, WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI” 

Witaminy są niezbędnymi dla naszego życia i zdrowia składnikami, których organizm nie jest w stanie sam wyprodukować i dlatego musi otrzymywać je codziennie i regularnie w postaci pożywienia, w tym owoców i warzyw.

To ważne zagadnienie było tematem audycji pt. „Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” wyemitowanej przez szkolny radiowęzeł w piątek, 8 czerwca br. Pod takim samym hasłem realizowany jest właśnie projekt w klasach I – III , a to przedsięwzięcie miało stanowić ważny jego punkt.

Tym razem uczennice klasy 3c wcieliły się w role najważniejszych dla funkcjonowania naszego organizmu witamin. Charakter tej prezentacji był nieco żartobliwy i z lekkim przymrużeniem oka, ale już same treści - bardzo ważne. Okazało się, że wesołe wierszyki , które były przeplatane równie śmiesznym refrenem oraz piosenka tytułowa, rozgrzały atmosferę      w klasach i trafiły do wszystkich.

Mamy nadzieję, że uczniowie już wiedzą, jak ważne dla ich rozwoju jest codzienne spożywanie owoców i warzyw, które są one źródłem naturalnych witamin. Wiedzą, które produkty szkodzą ich zdrowiu. Mają utrwalaną i poszerzaną wiedzę na temat zdrowego i racjonalnego odżywiania.

 fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dołącz do nas i polub nas na Facebooku: