Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

Gnieźnieńska „Piątka” już od 10 lat, czyli do samego początku, bierze udział w działaniach promujących wiedzę o Powstaniu Wielkopolskim, poprzez uczestnictwo w projektach edukacyjnych, konkursach plastycznych i wiedzowych oraz warsztatach dla nauczycieli. Nasza praca edukacyjna została doceniona przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, głównego pomysłodawcę działań.

21 listopada 2018 r. reprezentacja szkoły uczestniczyła w uroczystej Gali Niepodległościowej, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego podczas której podsumowano program obchodów 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego realizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Galę otworzyła Pani Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego nie tylko podsumowując  roczny program upamiętniający Powstanie Wielkopolskie, ale także 10 lat realizacji działań na rzecz upowszechnienia wśród  wielkopolskich uczniów wiedzy o wydarzeniach Powstania Wielkopolskiego.

Dziękowała dyrektorom szkół  i nauczycielom za zaangażowanie, a uczniom gratulowała laurów konkursowych, a przede wszystkim zdobytej w tych zawodach wiedzy. Dla wszystkich szkół zaangażowanych w projekt przygotowane zostały Certyfikaty udziału. SP 5 też została uhonorowana takim Certyfikatem, który odebrała, obecna na Gali, dyrektor szkoły p. Hanna Kowalska. Działania w ramach programu objęte były  patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, a konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Główne miejsce podczas spotkania zajmowali uczniowie – laureaci konkursów o Powstaniu Wielkopolskim. Towarzyszyli im nauczycie oraz dyrektorzy szkół, które brały udział w projekcie.

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

Dołącz do nas i polub nas na Facebooku: