WIZYTA ŚWIETLICZAKÓW W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

W środę, 12 grudnia br. grupa dzieci uczęszczających do świetlicy udała się do biblioteki mieszczącej się przy ul. Mieszka I. Po przybyciu na miejsce pani bibliotekarka zaprosiła wszystkich do zajęć, których tematem były zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Uczniowie wypowiadali się na temat skojarzeń związanych ze świętami i przygotowań do nich. Rozwiązywali zagadki i tworzyli efekty akustyczne do czytanego opowiadania. Następnie uczestniczyli we wspólnej zabawie przy muzyce i grach sprawnościowo – zwinnościowych. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej związanej z Bożym Narodzeniem i śpiewanie kolęd. Dzieci w radosnym nastroju i pełne niezapomnianych wrażeń wróciły do szkoły, aby udać się na zajęcia lekcyjne.

Zachęcamy wszystkich uczniów do odwiedzania biblioteki i systematycznego czytelnictwa.

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...