Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

WIZYTA ŚWIETLICZAKÓW W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

W środę, 12 grudnia br. grupa dzieci uczęszczających do świetlicy udała się do biblioteki mieszczącej się przy ul. Mieszka I. Po przybyciu na miejsce pani bibliotekarka zaprosiła wszystkich do zajęć, których tematem były zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Uczniowie wypowiadali się na temat skojarzeń związanych ze świętami i przygotowań do nich. Rozwiązywali zagadki i tworzyli efekty akustyczne do czytanego opowiadania. Następnie uczestniczyli we wspólnej zabawie przy muzyce i grach sprawnościowo – zwinnościowych. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej związanej z Bożym Narodzeniem i śpiewanie kolęd. Dzieci w radosnym nastroju i pełne niezapomnianych wrażeń wróciły do szkoły, aby udać się na zajęcia lekcyjne.

Zachęcamy wszystkich uczniów do odwiedzania biblioteki i systematycznego czytelnictwa.

 foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

 

Dołącz do nas i polub nas na Facebooku: