Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

Skąd Mikołaj Święty bierze prezenty?

Jest to odwieczne pytanie wszystkich dzieci na świecie. Przedświąteczny czas to dobry moment, aby spróbować rozwikłać tę właśnie zagadkę. Tego zadania podjęły się dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej, które pod kierunkiem pań wychowawczyń przygotowały przedstawieniepod tym właśnie tytułem.

Dnia 14 grudnia 2018 roku świetlica szkolna zmieniła zupełnie swój wystrój. Pojawiły się w niej postacie zarówno rzeczywiste, jaki te, które znamy z bajek i niezwykłych opowieści. Było mieszkanie, rodzina z córeczką Franią oczekującą na przybycie gościa, Mikołaj sunący na saniach, renifery i Laboratorium Prezentów… Widownia też nie zawiodła. Przybyli wszyscy uczniowie klas 1-3 i 5c wraz z wychowawcami oraz gość specjalny - pani dyrektor Hanna Kowalska. Kilkunastominutowy spektakl dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. W dużym skupieniu obserwowały widowisko, w którym występowali ich koleżanki i koledzy. Na koniec nagrodziły wszystkich aktorów gromkimi brawami.

Teraz ze spokojem mogą czekać na Mikołaja i na wymarzone prezenty. Oczywiście jest tylko jeden warunek, które muszą spełnić i one już wiedzą jaki…

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

Dołącz do nas i polub nas na Facebooku: