Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Rozmiar czcionki:

akt0160 2018W dniach od 14 do 18 stycznia br. w naszej szkole odbywały się półkolonie dla uczniów z klas I–VII.

Dla uczestników przygotowanych było sporo atrakcji, m. in. zajęcia warsztatowe w MPPP na temat: „Jak żyli ludzie 1000 lat temu?”, podczas których zaprezentowane zostały przedmioty, jakich używali nasi przodkowie w życiu codziennym.

Uczniowie rywalizowali ze sobą w Kręgielni Klubu NEST, bawili się w Klubie Rozrywki dla Dzieci Fantazja, uczestniczyli w zajęciach na basenie GOSiR. Ostatniego dnia grupa udała się do gnieźnieńskiego kina Helios na premierę  ”Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”.

Uczniowie integrowali się ze sobą również poprzez rozgrywki sportowe, zabawy i gry prowadzone przez wychowawców. Wszystkim zajęciom towarzyszyła przyjemna atmosfera, uczniowie wykazywali się często troską o młodsze dzieci, a podczas zajęć sportowych stosowali zasadę fair play.

Na koniec każdy z uczestników otrzymał drobny upominek.

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...