Narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada - to ważny i szczególny dzień. Jeśli ktoś z Was chciałby wziąć udział w akcji "Zostań Herosem Niepodległości" (zdalnej) lub "Szkoła Do Hymnu", to zachęcam do zapoznania się z przesłanymi materiałami oraz informacjami na stronie Urzędu Miejskiego

Osoby zainteresowane, głównie przebraniem się, powinny w pierwszej kolejności przesłać zdjęcia do komisji szkolnej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i przygotować wszelkie zgody - do końca tego tygodnia. Komisja szkolna dokona wyboru (i zgłoszenia) ewentualnych reprezentantów, którzy zostaną o tym poinformowani.

Zaiteresowane klasy (klasy 6a, 6b, 7b, 8a, 8b) dostały wiadomość od p. Winiarskiej pocztą.

Zachęcam do udziału!

Katarzyna Winiarska

l

W tym roku posługujemy się grafiką nutki (ósemki), zachęcając do wykonania jej własnoręcznie, korzystając z szablonu (szablon), lub poprzez wykonanie jej w stylu origami (instrukcja w filmie:

Po wykonaniu nutki, zachęcamy do zrobienia sobie z nią zdjęć i umieszczenia ich w mediach społecznościowych,
koniecznie z oznaczeniem #GnieznoDoHymnu.