Samorząd uczniowski oraz część klasy 8B w porozumieniu z p. Grażyną Janowską - Marek zrobiła quiz, krzyżówki, prezentację oraz rebusy na Dzień Ziemi.

Dla klas 1-3 zostały przygotowano rebusy, dla klas 4-5 dwie krzyżówki oraz quiz (na quizizz) dla klas 6-8.

Odpowiedzi powinny zostać odesłane do Kornelii Nowak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23.04 do godziny 24.00).

Rozwiązania quizu - potwierdzenie w postaci screena lub nicku - należy wysłać na powyższy adres.

ZOBACZ PRAEZENTACJĘ - 1a

REBUSY dla klas 1-3:

Dzień Ziemi rebusy

rebus2

rebusy 2

rebusy 3

Dwie krzyżówki dla klas 4-5

Quiz (na quizizz) dla klas 6-8

www logoQUIZ

Potwierdzenie rozwiązania QUIZU należy, w postaci screena lub nicku, odesłać do Kornelii Nowak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 23.04 do godziny 24.00).