MIEDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI W KLASIE 2A

Światowy Dzień Ziemi w 2021r. odbywa się pod hasłem "Przywróć naszą Ziemię". Choć o planetę powinniśmy troszczyć się przez cały rok, to właśnie w Światowy Dzień Ziemi mamy ku temu więcej okazji. Do akcji ekologicznych powinni włączać się nie tylko dorośli, ale również dzieci. Wszak Ziemia to wspólne dobro łączące pokolenia na całym świecie.

Uczniowie klasy 2a, choć nie mogli czynnie uczestniczyć w akcjach, wyrazili swoja troskę o naszą planetę biorąc udział w specjalnie przygotowanym dla nich webinarium Ekolandii .edu pt. „ Jak być eko”.

Było ono niezwykle inspirujące do podejmowania ekowyzwań w celu ochrony naszego wspólnego środowiska. Potem dzieci rozwiązywały quizy i obejrzały film edukacyjny. Wcześniej wykonały prace plastyczne i napisały piękne życzenia dla Ziemi.

fotozobacz fotografie