Miło nam poinformować, że na początku kwietnia br. nasza szkoła otrzymała Certyfikat Jakości Kształcenia w uznaniu skutecznego wykorzystania programu Insta.Ling w nauczaniu języka polskiego w klasach I- III a także do nauki SŁOWNICTWA NIEMIECKIEGO (I semestr  - edycja XV, II semestr  - edycja XVI).

Insta.Ling to aplikacja, która umożliwia uczniom systematyczną, szybką i łatwą powtórkę słownictwa, które aktualnie jest wprowadzane i nauczane podczas lekcji. Jest to również innowacyjne narzędzie, które daje możliwość ocenienia ilości przyswojonego słownictwa i  sprawdzenia systematyczności uczniów w nauce.

W kolejnej, XV edycji tego programu pracowały : klasa 2a pod opieką Ewy Bielanowskiej i klasa 3a pod kierunkiem Wioletty Januchowskiej.

Mamy nadzieję, że następne edycje pozwolą na zdobycie kolejnych certyfikatów, a tym samym przyczynią się do uzyskania jeszcze lepszych wyników w zakresie nauczania ortografii języka polskiego.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom, bo jednym z warunków otrzymania certyfikatu jest Wasza systematyczna praca i bardzo dobre wyniki.

istaling03

instaling2021a