O promocji regionu w kolejnym zadaniu chorwacko-polskiego projektu "Culture through my eyes”

W tym tygodniu grupa projektowa z klasy 6a, która wspólnie z uczniami chorwackiej szkoły realizuje projekt “Culture through my eyes”, przygotowywała kolejne zadanie. Są to plakaty / notatki promujące okolice Gniezna i naszego regionu. Uczniowie postanowili zaciekawić swoich kolegów z Zagrzebia takimi miejscami, jak: Kruszwica, Ostrów Lednicki, Czerniejewo, Września, Poznań, Dziekanowice, Kórnik i Puszczykowo. Plakaty zostały zebrane oraz umieszczone na padlecie. W kolejnym tygodniu zostaną przez grupę projektową wykorzystane do wykonania prezentacji w PowerPoincie.
Tak przygotowana prezentacja "Places ouside the city Gniezno" zostanie przesłana i zaprezentowana uczniom z Zagrzebia.
Projekt jest realizowany na platformie eTwinning.

Plakaty można obejrzeć, klikając na link: padlet