Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

To warto przeczytać- Książka miesiąca (październik 2018 r.)

Kochani czytelnicy, w październiku, w którym obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, proponujemy Wam do poczytania dwie szczególne książki. Są to mianowicie „HONOR LONTRUSA” Macieja Przybylskiego i „BĄDŹMA LUDŹMI, SZAK! Rzecz o gwarze gnieźnieńskiej” Włodzimierza Bulikowskiego. Obie pozycje dotyczą Gniezna, w obu spotkamy się z gwarą gnieźnieńską, której jeszcze czasami sami używamy, nie zdając sobie z tego sprawy. Warto więc zajrzeć do naszych propozycji i pogimnastykować „szare komórki” przy czytaniu.

 011

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button